Saklı Düşler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genel Paylaşım Platformu

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» 20-26 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumları
bir çok önerim var :) :) Emptytarafından angelic Ptsi 20 Ara. 2021, 00:54

» Emanet Dizisi Sohbet ve Yorum Konusu
bir çok önerim var :) :) Emptytarafından Zeyno_zen C.tesi 18 Ara. 2021, 04:43

» Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı Dizisi Sohbet ve Yorum Konusu
bir çok önerim var :) :) Emptytarafından Zeyno_zen C.tesi 18 Ara. 2021, 04:41

» Mahkum Dizisi Sohbet ve Yorum Konusu
bir çok önerim var :) :) Emptytarafından Zeyno_zen C.tesi 18 Ara. 2021, 04:36

» Aziz Dizisi Sohbet ve Yorum Konusu
bir çok önerim var :) :) Emptytarafından Zeyno_zen C.tesi 18 Ara. 2021, 04:33

» Kıbrıs Zafere Doğru Dizisi Sohbet ve Yorum Konusu
bir çok önerim var :) :) Emptytarafından Zeyno_zen C.tesi 18 Ara. 2021, 04:31

» Arka Sokaklar Dizisi Sohbet ve Yorum Konusu
bir çok önerim var :) :) Emptytarafından Zeyno_zen C.tesi 18 Ara. 2021, 04:29

» Camdaki Kız Dizisi Sohbet ve Yorum Konusu
bir çok önerim var :) :) Emptytarafından Zeyno_zen C.tesi 18 Ara. 2021, 04:26

» Kaderimin Oyunu Bölüm Yorumları
bir çok önerim var :) :) Emptytarafından Zeyno_zen C.tesi 18 Ara. 2021, 04:24

» Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Sohbet ve Yorum Konusu
bir çok önerim var :) :) Emptytarafından Zeyno_zen C.tesi 18 Ara. 2021, 04:16

En iyi yollayıcılar
KarFırtınası
bir çok önerim var :) :) Vote_lcapbir çok önerim var :) :) Voting_barbir çok önerim var :) :) Vote_rcap 
Bulut
bir çok önerim var :) :) Vote_lcapbir çok önerim var :) :) Voting_barbir çok önerim var :) :) Vote_rcap 
Zeyno_zen
Saklı Düşler
dRuLL-TR
Mystery
fenhas
Terlan
Rüzgar
รยקєгเรเ
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Istatistikler
Toplam 73 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: SiyahSancaktaR

Kullanıcılarımız toplam 2260 mesaj attılar bunda 1328 konu
Anahtar-kelime
hangi açma 2021 2022 grubu konu
Haftanın en aktif yollayıcıları
No user

bir çok önerim var :) :)

2 posters
YazarMesaj
fenhas
Aktif Üye
Aktif Üye
fenhas

Forum Puanı : 85
Rep Puanı : 20

bir çok önerim var :) :) Empty
MesajKonu: bir çok önerim var :) :)   bir çok önerim var :) :) EmptyPerş. 19 Tem. 2012, 08:38

meraba admin site ile alakalı önerilerimi dile getirmek istiyorum :

Öncelikle sitenin görünüşü düzeltmen lazım şu anki görünümü sanki katogeriler ve forumlar iç içe geçmiş gibi duruyor az bişey genişletirsen güzel olacğına inanıyorum.Forumun teması güzel fakat
bu temayı da beğenebilirsin, http://demo.nicetheme.com/forum?theme_id=163548
tabikide o temanın da eksikleri var.Yok temam güzel değiştirmeyeceğim diyorsan şiddetle yeni mesaj ikonlarını değiştirmen lazım(mesajın geldiğini belirten veya belirtemeyen ikonlar) onları değiştirirsen görünümü bir nebze güzelleştireceğine inanıyorum.Ondan sonra daha önemlisi sitenin logosu yok biran önce sitene logo bulman lazım Very Happy Very Happy Very Happy

Şimdi gelelim katogerilere ve forumlara:Öncelikle siten çok dağınık katogeriler sanki rastgele yapmışsınız gibi geldi bana katogerilere birkaç ekleme yapabilirsiniz.Forum İsimlerini BÜYÜK harflerle yazarsan daha göze hitap eder Smile Smile her foruma açıklama yapmışsın bu da forumunun anasayfasını çok kalabalık göstermiş sadece açıklama gerektiren konulara açıklama yapsan yeter sanırım.Sitene Vbulletin tarzı Altforum eklemelisin çünkü kullanıcılar anasayfada istediği yeri çabucak bulabilir Smile Smile Ve katogeri olabilecek konuları forum yapmışsın bana göre bunu değiştirmen gerek, örneğin bilgisayarım forumu kurmuşsun onu ayrı bir katogeri yapman gerek,Web master zaten katogeri olması gerekir örneğin benim sitemdeki gibi yapabilirsin inan bana öyle yaparsan çok ciks olacaktır siten Smile Smile Smile Bİlgi ve teknoloji katogerisinden photoshop,web master,bilgisayar forumlarını çek gerisi kalsın onların yanına cep telefonu,teknoloji dünyasından haberler,Arama motorları,Türkiye'deki ar-ge çalışmları vb şeklinde forum eklemen gerekir D: Very Happy

Çok konuştum kusura bakma Very Happy inşallah yazdıklarım işine yarar Smile Smile forumunla ilgili daha düşüncem olursa önerilere yazacam Very Happy Very Happy benden kurtuluşun yok Very Happy Very Happy

Kolay gelsin.....
KarFırtınası
Kurucu
KarFırtınası

Forum Puanı : 1995
Rep Puanı : 53

MesajKonu: Geri: bir çok önerim var :) :)   bir çok önerim var :) :) EmptyPerş. 19 Tem. 2012, 16:50

merhaba..öncelikle öneriler için teşekkur ederim..zaman içerisinde aklınıza başka öneriler de gelirse ltfen yazınız...
-Tema değişikliği konsuunda net bi karar veremedım onu daha sonra netleştircem....
-Forumların iç içe görünmesinin nedeni sanırım temadan değil başka bişiden kaynaklanıor...olmazsa takvim eklentisini kaldırcam..sanırım boyut sorunu var..çünkü tema boyutunu artırmama rağmen durum değişmedi...
-Her kategorıye açıklama yapma gereği duydum çünkü daha sonra çeşitli eksiklikler yaşanması muhtemel oluyor...hem açıklama boyutu fazla rahatsız edici oldugunu düşünmüyorum..çunku zaten pek fazla göz önünde olan bişi değil..yinede buna sonra karar vercem..
-Forum kategorılerinin tümünü buyuk harfle yazmayı düşünüotum..bu öneri bayağı guzel..
-Kategoriler düzenlenecektir..bu öneri içinde çok tşk ederim..
-En öneml, öneri olarak alt forum önerisi gerçekten şu anda yapılması en önemli öneri...bu önerin için ayrıca teşekkurler..alt forum kategorisi kesinlikle eklenecektir...

Not:genel olarak çeşitli düzenlemeleri yapacağım...zaman içerisinde iyi olacağını düşünüyorum...Önerilerin için çok teşekkur ederim..aklına ekstradan öneri yada fikir gelirse ltfen yaz...Teşekkurler...Öneriler dikkate alınacaktır

http://nikeforum.tr.cx
fenhas
Aktif Üye
Aktif Üye
fenhas

Forum Puanı : 85
Rep Puanı : 20

MesajKonu: Geri: bir çok önerim var :) :)   bir çok önerim var :) :) EmptyPerş. 19 Tem. 2012, 18:45

rica ederim görevimdir... Zaman içersinde aklıma fikir veya sitenle alakalı öneri gelirse sitende kesinlikle paylaşacam.Bu arada o kadar uzun metni okuyup değerli cevaplar verdiğine sevindim.Şimdiden hayırlı olsun ve kolay gelsin diyiyorum... Smile Smile
KarFırtınası
Kurucu
KarFırtınası

Forum Puanı : 1995
Rep Puanı : 53

MesajKonu: Geri: bir çok önerim var :) :)   bir çok önerim var :) :) EmptyCuma 20 Tem. 2012, 00:59

çok saol ..tşk ederim...ne demek tabiki fikirlere cevap veririm...ayrıca bende sana çok tşk ederim..öneriler için
http://nikeforum.tr.cx

bir çok önerim var :) :)
1 sayfadaki 1 sayfası