Saklı Düşler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genel Paylaşım Platformu

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» 20-26 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumları
Şampiyon olacağız! Emptytarafından angelic Ptsi 20 Ara. 2021, 00:54

» Emanet Dizisi Sohbet ve Yorum Konusu
Şampiyon olacağız! Emptytarafından Zeyno_zen C.tesi 18 Ara. 2021, 04:43

» Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı Dizisi Sohbet ve Yorum Konusu
Şampiyon olacağız! Emptytarafından Zeyno_zen C.tesi 18 Ara. 2021, 04:41

» Mahkum Dizisi Sohbet ve Yorum Konusu
Şampiyon olacağız! Emptytarafından Zeyno_zen C.tesi 18 Ara. 2021, 04:36

» Aziz Dizisi Sohbet ve Yorum Konusu
Şampiyon olacağız! Emptytarafından Zeyno_zen C.tesi 18 Ara. 2021, 04:33

» Kıbrıs Zafere Doğru Dizisi Sohbet ve Yorum Konusu
Şampiyon olacağız! Emptytarafından Zeyno_zen C.tesi 18 Ara. 2021, 04:31

» Arka Sokaklar Dizisi Sohbet ve Yorum Konusu
Şampiyon olacağız! Emptytarafından Zeyno_zen C.tesi 18 Ara. 2021, 04:29

» Camdaki Kız Dizisi Sohbet ve Yorum Konusu
Şampiyon olacağız! Emptytarafından Zeyno_zen C.tesi 18 Ara. 2021, 04:26

» Kaderimin Oyunu Bölüm Yorumları
Şampiyon olacağız! Emptytarafından Zeyno_zen C.tesi 18 Ara. 2021, 04:24

» Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Sohbet ve Yorum Konusu
Şampiyon olacağız! Emptytarafından Zeyno_zen C.tesi 18 Ara. 2021, 04:16

En iyi yollayıcılar
KarFırtınası
Şampiyon olacağız! Vote_lcapŞampiyon olacağız! Voting_barŞampiyon olacağız! Vote_rcap 
Bulut
Şampiyon olacağız! Vote_lcapŞampiyon olacağız! Voting_barŞampiyon olacağız! Vote_rcap 
Zeyno_zen
Saklı Düşler
dRuLL-TR
Mystery
fenhas
Terlan
Rüzgar
รยקєгเรเ
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Istatistikler
Toplam 73 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: SiyahSancaktaR

Kullanıcılarımız toplam 2260 mesaj attılar bunda 1328 konu
Anahtar-kelime
hangi 2022 konu açma 2021 grubu
Haftanın en aktif yollayıcıları
No user

Şampiyon olacağız!

YazarMesaj
Bulut
Site Fethetmiş
Site Fethetmiş
Bulut

Forum Puanı : 1308
Rep Puanı : 10

Şampiyon olacağız! Empty
MesajKonu: Şampiyon olacağız!   Şampiyon olacağız! EmptyÇarş. 29 Şub. 2012, 15:02

Fenerbahçe Dergisi'nin Mart sayısında röportajı yer alan Sow, futbol kariyerinde 3 kez hat trick yaptığını belirterek, ''Hat trick her zaman olmayan bir durum ve bu yüzden futbolcuyu çok mutlu ediyor. İnşallah Fenerbahçe'de gol atmak, özellikle hat trick yapmak isterim. Sürekli kendimi geliştirmeyi planlıyorum. Hedeflerim bu doğrultuda... Fenerbahçe için de genel futbol kariyerim için de hep daha fazlasını yapabilmek, kendimi geliştirmek ve daha çok çalışmak var'' ifadelerini kullandı.

Ligde şampiyon olmak istediklerini kaydeden Fenerbahçeli futbolcu, bunun kolay olmayacağını ifade ederek, ''Şampiyonluğu istiyoruz. Çok arzuladığımız bir hedef bu. Bunu almak kolay olmayacak. Bu anlamda sezonun son gününe kadar taraftarlarımıza çok ihtiyacımız var. İlk günden itibaren olduğu gibi bize destek vermeye devam edeceklerini biliyoruz. İnşallah o mutlu sona ulaşmak için elimizden geleni yapacağız ve şampiyon olacağız'' dedi.

''FENERBAHÇE, KANITLAMA HİSSİ VEREN KULÜP''
Gerek taraftarların, gerek şehirde karşılaştığı insanların gösterdiği ilgiyle, kendisini bir yabancı gibi hissetmediğini anlatan Sow, ''Fenerbahçe, futbolcuya kendini kanıtlama hissi veren bir kulüp. Fenerbahçe camiası da futbolu tutkulu bir biçimde seviyor, takımın her zaman arkasında olan bir taraftar gücü var. Sadece taraftar değil, tüm İstanbul şehrinde karşılaştığım kişiler bana samimi davrandılar, burada kendimi bir yabancı gibi hissetmiyorum. Bu nedenle, basın da bizimle çok yakından ilgileniyor. Taraftarın ve basının ilgisi benim Fenerbahçe'ye yaptığım katkılar nedeniyle artacaksa ne mutlu bana. Bu beni olumlu etkiler diye düşünüyorum'' şeklinde konuştu.

FRANSA'DAKİ YAŞAMI
''Mantes-la-Jolie'de, Senegalli, Nijeryalı, Türk ve Faslı ailelerin yaşadığı bir sitede büyüdüm. 15 yaşına kadar oradaydım. Okula da orada gittim. 6 kardeşiz. 3 erkek kardeşim, 2 de ablam var. Babam, Renault'da çalışıyordu. Annem de otellerde temizlik görevlisiydi. Orta halli, hatta onun altında bir aileydik.

Futbol beni yaşadığım ortamda kendimi olumlu bir yöne götürmemde tabii ki çok pozitif katkıda bulundu. Her zaman başka şeylerin hayallerinin kurulduğu, başka hayatlara açlık duyulduğu ortamlarda büyümek kolay değildi. O yüzden beni futbola yönelten herkese çok teşekkür ediyorum. Belki futbol oynamasam o ortamda birçok arkadaşımın olduğu gibi bambaşka bir hayatım olabilirdi.''

haberturk
https://saklidusler.forum.st

Şampiyon olacağız!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İddialı Bir Takım Olacağız
» Bu kez şampiyon olmak istiyorum
» Bu Sezon Süper Ligde Hangi Takım Şampiyon Olur?