Saklı Düşler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genel Paylaşım Platformu

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» 20-26 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumları
Kenzül arş duası hakkında ilgilenlere Emptytarafından angelic Ptsi 20 Ara. 2021, 00:54

» Emanet Dizisi Sohbet ve Yorum Konusu
Kenzül arş duası hakkında ilgilenlere Emptytarafından Zeyno_zen C.tesi 18 Ara. 2021, 04:43

» Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı Dizisi Sohbet ve Yorum Konusu
Kenzül arş duası hakkında ilgilenlere Emptytarafından Zeyno_zen C.tesi 18 Ara. 2021, 04:41

» Mahkum Dizisi Sohbet ve Yorum Konusu
Kenzül arş duası hakkında ilgilenlere Emptytarafından Zeyno_zen C.tesi 18 Ara. 2021, 04:36

» Aziz Dizisi Sohbet ve Yorum Konusu
Kenzül arş duası hakkında ilgilenlere Emptytarafından Zeyno_zen C.tesi 18 Ara. 2021, 04:33

» Kıbrıs Zafere Doğru Dizisi Sohbet ve Yorum Konusu
Kenzül arş duası hakkında ilgilenlere Emptytarafından Zeyno_zen C.tesi 18 Ara. 2021, 04:31

» Arka Sokaklar Dizisi Sohbet ve Yorum Konusu
Kenzül arş duası hakkında ilgilenlere Emptytarafından Zeyno_zen C.tesi 18 Ara. 2021, 04:29

» Camdaki Kız Dizisi Sohbet ve Yorum Konusu
Kenzül arş duası hakkında ilgilenlere Emptytarafından Zeyno_zen C.tesi 18 Ara. 2021, 04:26

» Kaderimin Oyunu Bölüm Yorumları
Kenzül arş duası hakkında ilgilenlere Emptytarafından Zeyno_zen C.tesi 18 Ara. 2021, 04:24

» Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Sohbet ve Yorum Konusu
Kenzül arş duası hakkında ilgilenlere Emptytarafından Zeyno_zen C.tesi 18 Ara. 2021, 04:16

En iyi yollayıcılar
KarFırtınası
Kenzül arş duası hakkında ilgilenlere Vote_lcapKenzül arş duası hakkında ilgilenlere Voting_barKenzül arş duası hakkında ilgilenlere Vote_rcap 
Bulut
Kenzül arş duası hakkında ilgilenlere Vote_lcapKenzül arş duası hakkında ilgilenlere Voting_barKenzül arş duası hakkında ilgilenlere Vote_rcap 
Zeyno_zen
Saklı Düşler
dRuLL-TR
Mystery
fenhas
Terlan
Rüzgar
รยקєгเรเ
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Istatistikler
Toplam 73 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: SiyahSancaktaR

Kullanıcılarımız toplam 2260 mesaj attılar bunda 1328 konu
Anahtar-kelime
2021 2022 grubu konu açma hangi
Haftanın en aktif yollayıcıları
No user

Kenzül arş duası hakkında ilgilenlere

YazarMesaj
KarFırtınası
Kurucu
KarFırtınası

Forum Puanı : 1995
Rep Puanı : 53

Kenzül arş duası hakkında ilgilenlere Empty
MesajKonu: Kenzül arş duası hakkında ilgilenlere   Kenzül arş duası hakkında ilgilenlere EmptySalı 09 Ağus. 2011, 18:30

KENZÜL ARŞ DUASI HAKKINDA İLGİLENLERE

Gönderim Zamanı: Şubat 12 2007 Saat 02:24 -Peygamberimiz Hz.
Muhammed(s.a.v)den rivayet edilmistir.Söyle buyuruyor.Cebrail bana dediki:Ey Muhammed,kim ömründe
bir kere bu duayi okursa,Allah´ü Teala onu,kiyamet gününde yüzü ayin ondördü gibi parlak hasreder.Hatta bütün insanlar onu,bir
peygamber veya melek sanirlar.

-Ben ve sen onun kabrinin üzerinde dururuz.Ona hesapsiz ve azapsiz,üzerine binip Cennete girmesi
icin Cennetten bir Burak getirilir.Sirat köprüsünden simsek gibi
gecer.Onun günahi denizlerden suyundan,yagmurlarin
damlasindan,agaclarin
yapraklarindan,kumlarin adedinden,taslardan daha fazla olsa bile,kendisine kabul olunmus(nafile)hac ve bin umre sevabi yazar.

-Korkan kimse olursa,Allah onu onu korktugundan emin kilar.Susayan
kimse okursa,Allah onun susuzlugunu giderir.Ac olan
okursa,giyindirir,hasta
okursa sifa verir,hastanin üzerine okunursa,hastaligindan kurtulur,dünya veyahut ahiret ihtiyaclarindan okursa Allah istedigini
verir.Bir düsmandan veya sultandan korktugu icin okursa,Allah onlarin serrinden korur ve Allah´in mahlukatindan gelecek olan
tüm zarar ve eziyetleri kendisine ulasmaktan meneder.

-Borclu olan okursa,Allah onu,borcunu ödemeye muvaffak kilar,hicbir kimseye muhtac olmaz.Eger onu hasta olan yazan üzerinde
tasirsa iyilesir.Kadin tasirsa kocasi ona ikram eder.Cinden,insden ve seytandan,sanci ve hastaliklardan emin olur.Kayip ise
ailesine sag,salim kavusur:Bu duayi okuyan icin cin,melek istigfard ederler.Ömrü bereketli olur.

-Kim bes defa bu duayi okursa Peygamber Aleyhisselami rüyasinda görür.
Ebu Bekir Siddik:Gece olsun gündüz olsun bu duayi okudum,Peygamber Aleyhisselam´i rüyamda gördüm buyurur.Hz. Ömerde söyle
buyurur:
-Hicbir hacetim olmadi ki onun icin bu duayi okuyayim da giderilmesin.
Hz. Osman (R.A.)diyorki:Ben Kur´an-i Kerim´i ezberleyemezdim.Resul´u Ekrem (s.a.v)´e
-Bu hususu sikayet ettim.Bana bu duayi ögretti.Onu okudugumda Kur´an-i Kerim´i ezberlemeyi basardim.Hz. Ali Kerremullahü vechedü
buyuruyorki:

-Ben bu duayi okudugum vakit düsmanima galebe calardim.Kimki Fatihayi,Ihlas suresini,Kafirunve Felak ve Nas suresini üc kere
okuyup sonra bu duayi okursa Allah onu karsilastigi bütün varliklarin serrinden korur ve her türlü hastaliktan,her zalimin
serrinden onu emin kilar ve bütün isteklerini verir.Kim ki okudugu gibi onu yazip üzerinde tasirsa ve kim ki basinin altina
koyup uyursa Allah´ü Teala o kimsenin malindan calinan ve evinden kacani geri iade eder.

-Akan suya okursa su durur,yahut yanan
atese okursa dag paramparca olur,Kimki iki rekat namaz kilip her rekatinda Fatiha ve bir de Ihlas okuyup selam verdikten sonra
bu duayi okursa dünya ve ahirete ait ne isterse tüm istediklerine nail olur.Bu duanin fazileti sayilmayacak kadar coktur;Dua
budur.
http://nikeforum.tr.cx

Kenzül arş duası hakkında ilgilenlere
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bol Kazanç Duası -Dilek Duası
» Bayram Duası
» Günün Duası
» İftar Duası
» Hacet duası